HIFK A/2

HIFK A2-joukkue on ilmoittaunut kevään 2014 piirinsarjaan A3D-tasolle. Osallistuimme talvella 2013-14 futsalin FP95-sarjaan tasolla 1. Sijoituimme kolmanneksi lopputuloksissa. Harjoittelemme kahdesti viikossa osana B2-joukkueen harjoitusryhmään.

Harjoitukset
Harjoituksemme ovat seuraavasti: Torstaisin 18.45-20.30 Väiski (tn) Sunnuntaisin 20.00-21.00 Etera-halli
Yhteistiedot
Joukkueen vastuuvalmentajana toimii Mikael Airava puh: 0400 817 265, etunimi.sukunimi@hifksoccer.fi. Ota yhteyttä, mikäli haluat tulla tutustumaan toimintaamme.

Uutiset

Torjuntavoitto Lahdesta sekä kauden tasaisin esitys

| Miesten edustusjoukkue, Otteluraportit | No Comments
MA 8.8. FC Lahti - HIFK, 0-0, Lahden Stadion, Veikkausliiga Avauskokoonpanot: FC Lahti: Reguero; Kouassivi-Benissan, Järvenpää, Kabashi, Penninkangas, Memolla, Virta, Emsis,…

Lahdessa odottaa ”kuuden pisteen ottelu” – HIFK vierasreissulle

| Miesten edustusjoukkue, Otteluennakot | No Comments
FC Lahti ja HIFK ovat molemmat jämähtäneet sarjan tyvipäähän. IFK Mariehamnin ottaessa tärkeän voiton lauantaina, on Lahden ja Rödan tilanne…

HIFK sopimukseen Oliver Kangaslahden kanssa

| Miesten edustusjoukkue, Oliver Kangaslahti, Sopimustiedotteet | No Comments
 HIFK on päässyt sopimukseen nuoren suomalaispuolustaja, Oliver Kangaslahden kanssa. Sopimus kattaa loppukauden. Sopimus allekirjoitettiin maanantaina ennen Inter-ottelua. Kangaslahti siirtyy seuraan…

Tarkennus Veikkausliigan otteluohjelmaan 28.8.

| Miesten edustusjoukkue | No Comments
Sunnuntaina 28. elokuuta pelattavan Veikkausliigan ottelun VPS-HIFK alkamisaikaan on tehty pieni tarkennus.       Ottelu oli alun perin aseteltu…

Ottelut

HIFK –

Empty section. Edit page to add content here.
Empty section. Edit page to add content here.

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

14.01 20:00 (la)RatiopharmHarjoitusotteluHonka BSM - HIFK B2-0 (1-0)
15.01 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - HJK BSM3-3 (1-0)
18.01 20:30 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - Futura BSM0-2 (0-1)
21.01 14:15 (la)TaliSuomen CupHJK-j Kannelmäki - HIFK A2-4 (1-3)
29.01 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - FC Viikingit B0-4 (0-0)
04.02 21:00 (la)TaliHarjoitusotteluHIFK A - MPS A4-0 (1-0)
12.02 11:00 (su)Kauniainen tnHarjoitusotteluFC Espoo B - HIFK A4-4 (1-1)
12.02 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - KTP B1-7 (1-1)
03.03 14:30 (la)Pallokenttä 6HarjoitusotteluPK-35 B2 - HIFK B0-4 (-)
03.03 21:00 (la)Pallokenttä 6Suomen CupEllas - HIFK A4-5 (0-1)
10.03 11:00 (la)Myyrmäki, halliHarjoitusotteluAllianssi B - HIFK B2-4 (-)
10.03 18:30 (la)Pallokenttä 6Suomen CupHIFK A - Maku/Baltika1-2 (1-0)
11.03 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A/HIFK2 - Espa M20-1 (0-0)
18.03 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - HPS B1-1 (1-0)
24.03 21:00 (la)TaliHarjoitusotteluHIFK A - LPS A1-1 (1-0)
25.03 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - Allianssi B5-1 (0-1)
30.03 19:00 (pe)SakuHarjoitusotteluTallinn Kalev III - HIFK A1-3 (1-1)
31.03 11:00 (la)LaagriHarjoitusotteluTallinn Kalev - HIFK B0-3 (0-2)
01.04 10:00 (su)LaagriHarjoitusotteluFC Levadia - HIFK B0-1 (0-0)
01.04 12:00 (su)LaagriHarjoitusotteluSaku Sporting - HIFK A0-7 (0-2)
11.04 18:30 (ke)TaliHarjoitusotteluGnistan A - HIFK A1-4 (0-1)
11.04 20:30 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - Honka B1D3-4 (-)
19.04 18:00 (to)Brahe tnB2DHIFK B - KäPa B26-0 (1-0)
20.04 18:15 (pe)EspoonlahtiB2DEPS/Pantterit - HIFK B3-2 (1-1)
22.04 18:15 (su)Keski-Espoo tnA3DEBK - HIFK A22-0 (0-0)
25.04 19:40 (ke)VäinämöinenA3DHIFK A2 - Kela1-1 (0-1)
28.04 15:00 (la)Urpola tnA1DMP - HIFK A2-1 (1-1)
02.05 19:00 (ke)RantakenttäB2DLoPa - HIFK B2-5 (0-3)
05.05 19:30 (la)Tuusula UK tnA3DTuPS - HIFK A21-1 (0-0)
12.05 18:30 (la)Brahe tnA1DHIFK A - LPS1-2 (1-0)
13.05 14:30 (su)Bollis 6B2DHIFK B - EIF8-0 (4-0)
17.05 15:15 (to)Brahe tnA1DHIFK A - HJK A0-3 (0-1)
20.05 17:55 (su)Matinkylän uusi tnA3DHoogee - HIFK A21-1 (1-1)
20.05 18:15 (su)Brahe tnA1DHIFK A - Kuusysi A5-2 (2-1)
20.05 18:30 (su)Tali halliB2DHJK-j/val - HIFK B2-1 (0-1)
26.05 13:00 (la)Tali halliA3DHIFK A2 - MU2-0 (0-0)
27.05 13:00 (su)Tali halliB2DHIFK B - HPS1-0 (0-0)
27.05 15:00 (su)Koivusaari tnA1DJäPS - HIFK A7-4 (5-2)
03.06 18:00 (su)Kuoppanummi NB2DNuPS B - HIFK B5-1 (2-1)
06.06 18:00 (ke)Keskuskenttä NA1DGrIFK A - HIFK A1-1 (0-0)
10.06 12:00 (su)Brahe tnB2DHIFK B - KyIF5-1 (4-0)
12.06 19:30 (ti)Siltamäki NA3DHIFK A2 - NuPS3-0 (0-0)
16.06 11:30 (la)Tali N1A1DHIFK A - Honka A0-1 (0-0)
16.06 16:15 (la)Bollis 6A3DHIFK A2 - Kasiysi/9310-0 (4-0)
17.06 14:00 (su)Keski-Espoo tnB2DEBK - HIFK B0-6 (0-3)
20.06 19:30 (ke)Tali N1A1DHIFK A - PKKU A1-2 (1-0)
26.06 18:00 (ti)Siltamäki N1A1DPK-35 A - HIFK A3-2 (1-1)
30.06 15:00 (la)Tapuli NA1DMPS - HIFK A1-1 (0-1)
02.08 18:00 (to)Tali N2B2DHIFK B - PK K-U/23-1 (1-0)
04.08 13:00 (la)Tali tnA2DGnistan A - HIFK A1-2 (1-1)

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

16.01 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - EsPa III div.1-6 (0-3)
23.01 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - HPS B2-2 (1-1)
30.01 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - Gnistan A0-0 (0-0)
06.02 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - MPS B3-0 (0-0)
05.03 16:30 (la)Kalev StadiumHarjoitusotteluKalev U17 - HIFK B3-2 (1-0)
05.03 18:00 (la)Kalev StadiumHarjoitusotteluSaue/Laagri IV div. - HIFK A3-5 (1-2)
06.03 16:00 (su)TallinnHarjoitusotteluLevadia 3 - HIFK B2-1 (0-1)
13.03 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - HJK-j2-0 (1-0)
20.03 13:00 (su)Tapiola tnHarjoitusotteluHonka Boca - HIFK B1-2 (0-1)
20.03 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - PK-35 A22-1 (1-1)
27.03 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - LPS A0-1 (0-0)
30.03 19:00 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - FC Viikingit B12-0 (0-0)
03.04 13:00 (su)Pallokenttä 6HarjoitusotteluHPS B - HIFK B1-3 (0-2)
03.04 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - GrIFK A1-1 (1-0)
10.04 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - Honka A0-4 (0-2)
16.04 15:00 (la)Grani tnB2DHonka/Premier Team - HIFK B3-1 (1-0)
19.04 18:00 (ti)Pallokenttä 6B2DHIFK B - Gnistan B3-1 (1-1)
20.04 20:20 (ke)SaharaA2DHIFK A - MPS A1-2 (1-0)
27.04 20:30 (ke)SaharaB2DHIFK B - TiPS/B26-0 (5-0)
29.04 18:00 (pe)Tapiolan HA2DHonka/Storm - HIFK A0-3 (0-3)
07.05 17:30 (la)BraheA2DHIFK A - Kasiysi/9313-0 (-)
08.05 13:30 (su)Tali halliB2DHIFK B - Kasiysi B2-1 (1-0)
13.05 18:00 (pe)Sompion HA2DKP-75/93-94 - HIFK A0-0 (0-0)
14.05 18:00 (la)Porvoo PKB2DFutura/sininen - HIFK B0-1 (0-1)
22.05 13:30 (su)Pallokenttä 7B2DHIFK B - HJK-j/West sin8-0 (4-0)
25.05 18:00 (ke)Siltamäki HA2DPonnistajat A - HIFK A3-0 (1-0)
26.05 19:30 (to)Tapuli NB2DMPS B - HIFK B3-1 (2-1)
01.06 19:30 (ke)Tali tnA2DHIFK A - EsPa A5-0 (2-0)
02.06 15:00 (to)Tali N2B2DHIFK B - I-HK5-1 (2-0)
11.06 12:20 (la)Laaksolahden tnB2DLePa - HIFK B4-0 (2-0)
11.06 14:45 (la)VJS-VantaankoskiA2DVJS/A2 - HIFK A0-11 (0-1)
18.06 16:15 (la)Tali tnA2DHIFK A - NJS A12-2 (4-1)
21.07 19:30 (to)Kupittaa 9HarjoitusotteluTPS A - HIFK A2-1 (1-1)
26.07 19:00 (ti)Keski-Espoo NHarjoitusotteluFC Espoo B2 - HIFK B1-1 (0-0)
04.08 19:30 (to)Siltamäki N1B2DGnistan B - HIFK B4-1 (0-1)
06.08 12:00 (la)Siltamäki N1A2DHPS A - HIFK A3-5 (2-1)
11.08 19:30 (to)Tali tnB2DHIFK B - KäPa B0-1 (0-0)
13.08 14:00 (la)Tali tnA2DHIFK A - Gnistan A4-3 (1-2)
17.08 18:00 (ke)Siltamäki HA2DPonnistajat A - HIFK A2-1 (1-0)
21.08 13:05 (su)Tuusulan UK nurmi 1B2DPK K-U/B2 - HIFK B1-1 (1-0)
28.08 16:30 (su)Tali tnB2DHIFK B - FC Reipas/Haaste B4-3 (1-1)
03.09 14:00 (la)Jalkaranta N1A2DFC Kuusysi A - HIFK A2-2 (1-2)
04.09 13:30 (su)Pallokenttä 6B2DHJK-j/East sin B - HIFK B2-6 (1-2)
11.09 12:00 (su)Tali tnB2DHIFK B - MPS B7-1 (2-1)
13.09 20:05 (ti)Koivusaari tnA2DJäPS A - HIFK A2-4 (2-0)
17.09 15:30 (la)Pitäj ä nm ä en tekonurmiB2DHPS B - HIFK B0-1 (0-1)
24.09 16:00 (la)Kallio tnA2DToTe/Lokomotiv - HIFK A1-3 (0-2)
25.09 12:00 (su)Tali tnB2DHIFK B - TiPS B0-2 (0-0)
28.09 18:00 (ke)Tali tnA2DHIFK A - SAPA A8-2 (2-1)
01.10 17:00 (la)Riihimäen keskushiekkaB2DRiPS B - HIFK B1-4 (0-3)

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

16.01 19:30 (la)Kauniainen tekonurmiHarjoitusotteluEsPa/A - HIFK/B1-4 (1-0)
03.02 20:00 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK/A - HIFK/21-1 (1-0)
07.02 20:00 (su)Bollis 7HarjoitusotteluHIFK/B - PK-35/B21-3 (0-3)
14.02 14:00 (su)NaantaliHarjoitusotteluTPS/B - HIFK/A3-1 (2-0)
06.03 16:00 (la)Oulunkylä tekonurmiHarjoitusotteluGnistan/A - HIFK/A1-2 (1-2)
07.03 20:00 (su)Bollis 7HarjoitusotteluHIFK/B - FC KooTeePee/B1-4 (1-2)
13.03 20:00 (la)SaharaHarjoitusotteluHIFK/A - TPS/B2-1 (0-0)
26.03 18:00 (pe)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluKuuse/Saue JK - HIFK/A2-1 (0-0)
27.03 16:00 (la)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluLevadia U17 - HIFK/B0-1 (0-1)
28.03 15:00 (su)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluKalev U16 - HIFK/B0-6 (0-3)
28.03 17:00 (su)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluKalev U19 - HIFK/A2-1 (2-1)
21.04 18:00 (ke)Tali HiekkaA2HIFK/A - Honka/9210-0 (3-0)
25.04 17:15 (su)Tapiolan tnB2Honka/Storm - HIFK/B0-7 (0-2)
28.04 19:15 (ke)JakomäkiA2Kiffen - HIFK/A2-4 (0-4)
04.05 18:15 (ti)RatapuistoB2NuPS - HIFK/B7-0 (3-0)
05.05 19:30 (ke)Bollis 6A2HIFK/A - EIF4-0 (2-0)
11.05 19:15 (ti)Matinkylän tnA2EsPa - HIFK/A1-5 (0-3)
16.05 11:15 (su)Bollis 6B2HIFK/B - MPS5-1 (3-0)
22.05 12:30 (la)Siltamäki HA2Ponnistajat - HIFK/A0-4 (0-1)
23.05 16:30 (su)Pirkkola H1B2HPS - HIFK/B0-2 (0-2)
26.05 19:30 (ke)Bollis 7A2HIFK/A - FC Espoo/Akatemia2-0 (0-0)
30.05 12:45 (su)Bollis 6B2HIFK/B - TiPS/22-0 (1-0)
01.06 19:00 (ti)Kuoppanummen NA2NuPS - HIFK/A0-2 (0-0)
09.06 20:30 (ke)SaharaB2HIFK/B - HJK-j3-3 (0-2)
12.06 13:30 (la)Tali HA2HIFK/A - ViTa13-0 (6-0)
13.06 14:30 (su)Tali H1B2HIFK/B - LPS2-3 (1-2)
19.06 12:50 (la)Tapiolan tnB2Honka/Thunders 94 - HIFK/B0-3 (0-1)
20.06 15:10 (su)Espoonlahti tnA2EPS - HIFK/A3-1 (2-0)
23.06 19:15 (ke)Tali N1A2HIFK/A - PK-35/26-0 (1-0)
28.06 19:15 (ma)SaharaA2HPS - HIFK/A2-1 (2-0)
30.06 19:15 (ke)Tali N1B2HIFK/B - FC Viikingit2-3 (1-2)
08.07 11:00 (to)SaharaHarjoitusotteluHIFK/B - Craven College0-3 (0-0)
10.07 21:02 (la)SaharaHarjoitusotteluHIFK/A - Craven College0-1 (0-0)
12.07 11:45 (ma)Myllypuro 2Helsinki CupHIFK/B - HPS/943-0 (1-0)
12.07 17:15 (ma)Myllypuro 1Helsinki CupFutstars 1 - HIFK/B0-4 (0-1)
13.07 11:20 (ti)PirkkolaHelsinki CupHIFK/B - EBK0-2 (0-1)
13.07 14:05 (ti)PirkkolaHelsinki CupLPS - HIFK/B4-1 (2-0)
14.07 12:15 (ke)Tali N3Helsinki CupSariyer - HIFK/B0-3 (0-1)
14.07 17:15 (ke)Tali N2Helsinki CupHIFK/B - Corsa1-3 (1-0)
15.07 14:15 (to)PirkkolaHelsinki CupHonka B - HIFK/B3-0 (2-0)
07.08 12:00 (la)Kumpula NA1HIFK/A - TiPS2-1 (1-0)
10.08 19:00 (ti)KeskusnurmiA1GrIFK - HIFK/A1-0 (0-0)
14.08 16:00 (la)Anttola NA1Mikkelin Pallo - HIFK/A3-0 (1-0)
19.08 19:30 (to)Tali N1B2HIFK/B - NuPS2-3 (0-2)
21.08 15:00 (la)Espoonlahti NA1Honka - HIFK/A1-0 (1-0)
26.08 19:15 (to)Puistola NB2HIFK/B - Honka/Storm2-5 (0-1)
28.08 17:00 (la)Kumpula NA1HIFK/A - PK-35/21-2 (1-1)
02.09 19:30 (to)BraguB2HIFK/B - BK-460-1 (0-0)
05.09 14:00 (su)SaviniemiA1MyPa - HIFK/A2-0 (1-0)
08.09 20:30 (ke)SaharaB2HJK-j - HIFK/B1-5 (0-3)

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

01.03 14:30 (su)Kauniaisten tekonurmiGrIFK talvisarjaHIFK95 - Sibbo Vargarna5-1 (-)
15.03 10:30 (su)MerihakaSPL Helsinki -futsalHPS/Valkoinen - HIFK954-0 (-)
05.04 15:30 (su)Kauniaisten tekonurmiGrIFK talvisarjaLePa - HIFK951-1 (1-1)
18.04 12:30 (la)Matinkylä htEtelä Espoo CupPuiU - HIFK950-1 (0-1)
18.04 14:10 (la)Matinkylä htEtelä Espoo CupKäPa - HIFK950-3 (0-1)
18.04 17:10 (la)Matinkylä htEtelä Espoo CupHIFK95 - EPS Pantterit2-0 (2-0)
19.04 08:30 (su)Matinkylä htEtelä Espoo CupPeKa punainen - HIFK951-2 (-)
19.04 22:16 (su)Matinkylä htEtelä Espoo CupTKT - HIFK956-1 (-)
19.04 22:17 (su)Matinkylä htEtelä Espoo CupTiPS Alfa - HIFK952-0 (1-0)
20.04 17:00 (ma)SaharaHarjoitusotteluHIFK95 - GrIFK1-2 (0-1)
28.04 18:00 (ti)Pirkkola H2SPL HelsinkiFC POHU/1 - HIFK951-2 (1-1)
08.05 18:30 (pe)Pallokenttä 6SPL HelsinkiHIFK95 - SAPA4-0 (2-0)
13.05 19:45 (ke)Pallokenttä 7SPL HelsinkiHIFK95 - HJK-j/East kelt12-3 (8-0)
22.05 18:00 (pe)Tali H1SPL HelsinkiHJK-j/Kannelm ä ki - HIFK953-4 (1-3)
27.05 19:45 (ke)Pallokenttä 7SPL HelsinkiHIFK95 - HJK-j/West sin0-1 (0-1)
05.06 18:00 (pe)Siltamäki N1SPL HelsinkiKäpa/FC - P951-3 (0-0)
10.06 18:00 (ke)Tali N3SPL HelsinkiHIFK95 - PETO2-3 (0-1)
25.06 13:00 (to)VaasaWasa Football CupHIFK95 - FC Djursholm (SWE)1-4 (0-3)
26.06 11:00 (pe)VaasaWasa Fotball CupTPK-FC - HIFK950-2 (0-1)
26.06 16:00 (pe)VaasaWasa Football CupDasaev FA (RUS) - HIFK955-6 (1-1)
27.06 10:00 (la)VaasaWasa Football CupUlvila - HIFK952-1 (2-0)
27.06 16:00 (la)VaasaWasa Football CupHIFK95 - KuMu-APV4-1 (1-1)
28.06 10:00 (su)VaasaWasa Football CupHIFK95 - Kraft/NFF0-1 (0-0)
06.07 13:20 (ma)Siltamäki 2Helsinki CupTikka - HIFK955-2 (3-1)
06.07 17:50 (ma)Siltamäki 2Helsinki CupHIFK95 - HJK-j/East keltainen3-0 (0-0)
07.07 11:00 (ti)Käpylä 2Helsinki CupJFC Riga (LV) - HIFK952-0 (0-0)
07.07 16:20 (ti)KumpulaHelsinki CupHIFK95 - Kasiysi/Santos0-2 (0-2)
08.07 13:40 (ke)KumpulaHelsinki CupHIFK95 - FC Viikingit/punainen1-2 (0-2)
08.07 17:45 (ke)Käpylä 2Helsinki CupPuiU - HIFK952-0 (2-0)
09.07 12:35 (to)Ala-MalmiHelsinki CupHIFK95 - TiPS/Jalapeno13-0 (9-0)
19.08 17:45 (ke)Tali N3SPL Helsinki/C14/ 1HIFK95 - Atlantis FC1-5 (1-1)
27.08 19:45 (to)Pallokentt ä 7SPL Helsinki/C14/ 1HIFK95 - HPS2-2 (0-1)
01.09 18:30 (ti)Oulunkylä HSPL Helsinki/C14/ 1PuiU/Valkoinen - HIFK950-5 (0-2)
04.09 18:00 (pe)Myllypuro tnSPL Helsinki/C14/ 1PK-35/961 - HIFK959-2 (4-0)
09.09 18:30 (ke)Pallokenttä 7SPL Helsinki/C14/ 1HIFK95 - KäPa/AC1-4 (1-2)
16.09 18:00 (ke)Vuosaari tekonurmiSPL Helsinki/C14/ 1FC Viikingit/Valkoinen - HIFK954-7 (2-4)
26.09 14:00 (la)Vuosaari HViikingit-turnausHIFK95 - KäPa/AC0-1 (-)
26.09 15:40 (la)Vuosaari HViikingit-turnausHJK-j/West-95 - HIFK950-3 (-)
26.09 18:10 (la)Vuosaari HViikingit-turnausHIFK95 - KYIF/954-1 (-)
27.09 10:40 (su)Vuosaari tnViikingit-turnausViikingit/valkoinen - HIFK952-0 (0-0)
27.09 14:00 (su)Vuosaari tnViikingit-turnausHJK-j/East Valkoinen - HIFK953-2 (1-1)
24.10 09:45 (la)PallokenttäValtti-turnausHIFK95 - Mikkelin Kissat2-0 (1-0)
24.10 11:15 (la)PallokenttäValtti-turnausKaPy - HIFK951-3 (0-0)
24.10 16:00 (la)PallokenttäValtti-turnausValtti - HIFK956-1 (2-1)
25.10 09:45 (su)PallokenttäValtti-turnausHIFK95 - Honka Boca Juniors2-2 (0-1)
25.10 15:45 (su)PallokenttäValtti-turnausHIFK95 - Haminan Pallo-Kissat2-2 (2-1)
08.11 15:30 (su)Pallokentt ä 6talvisarjaHIFK95 - FC Viikingit/Valkoinen1-5 (-)
15.11 17:00 (su)TalitalvisarjaHIFK95 - PuiU3-0 (1-0)
06.12 16:00 (su)Tuusulan tnPallokerho Keski-Uusimaa-j - HIFK954-3 (3-2)
20.12 17:00 (su)TaliHIFK95 - KäPa/AC2-2 (0-2)