Skip to main content

HIFK A/2

HIFK A2-joukkue on ilmoittaunut kevään 2014 piirinsarjaan A3D-tasolle. Osallistuimme talvella 2013-14 futsalin FP95-sarjaan tasolla 1. Sijoituimme kolmanneksi lopputuloksissa. Harjoittelemme kahdesti viikossa osana B2-joukkueen harjoitusryhmään.

Harjoitukset
Harjoituksemme ovat seuraavasti: Torstaisin 18.45-20.30 Väiski (tn) Sunnuntaisin 20.00-21.00 Etera-halli
Yhteistiedot
Joukkueen vastuuvalmentajana toimii Mikael Airava puh: 0400 817 265, . Ota yhteyttä, mikäli haluat tulla tutustumaan toimintaamme.

Uutiset

Gary Sundberg 1941-2022

| HIFK | No Comments
HIFK:n legenda ja jalkapallon kunniapuheenjohtaja Gary Sundberg on kuollut 81 vuoden ikäisenä. Gary debytoi 17-vuotiaana Helsingin IFK:n edustusjoukkueessa, teki pitkän pelaajauran,…

Sami Okkonen on HIFK:n uusi päävalmentaja

| Sopimustiedotteet | No Comments
Sami Okkonen on tehnyt HIFK:n kanssa sopimuksen ja palaa Tähtirintoihin päävalmentajan ominaisuudessa. Okkosen sopimus on kaksivuotinen. Viime kaudella hän toimi…

IFK naisten toinen kausi kakkosdivisioonassa käynnistyy – Kiinnostaako pelaaminen?

| Naisten edustusjoukkue | No Comments
IFK Naisten toinen kausi Kakkosdivisioonassa käynnistyy! Preseason on lähtenyt käyntiin ja valmistautuminen kauteen on aloitettu. Meillä on talvikaudella kolme kertaa…

Urheilujohtajan terveiset 24.11.2022

| Miesten edustusjoukkue | No Comments
Tulevaan kauteen valmistautuminen on lähtenyt hyvin käyntiin. Rakennamme HIFK-henkistä joukkuetta, jossa pelaajat ovat motivoituneita, nuoria ja taistelevia - sellaisia, joille…

Ottelut

    HIFK –

    Empty section. Edit page to add content here.
    Empty section. Edit page to add content here.

    Aika

    Paikka

    Sarja

    Ottelu

    Tulos

    14.01 20:00 (la)RatiopharmHarjoitusotteluHonka BSM - HIFK B2-0 (1-0)
    15.01 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - HJK BSM3-3 (1-0)
    18.01 20:30 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - Futura BSM0-2 (0-1)
    21.01 14:15 (la)TaliSuomen CupHJK-j Kannelmäki - HIFK A2-4 (1-3)
    29.01 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - FC Viikingit B0-4 (0-0)
    04.02 21:00 (la)TaliHarjoitusotteluHIFK A - MPS A4-0 (1-0)
    12.02 11:00 (su)Kauniainen tnHarjoitusotteluFC Espoo B - HIFK A4-4 (1-1)
    12.02 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - KTP B1-7 (1-1)
    03.03 14:30 (la)Pallokenttä 6HarjoitusotteluPK-35 B2 - HIFK B0-4 (-)
    03.03 21:00 (la)Pallokenttä 6Suomen CupEllas - HIFK A4-5 (0-1)
    10.03 11:00 (la)Myyrmäki, halliHarjoitusotteluAllianssi B - HIFK B2-4 (-)
    10.03 18:30 (la)Pallokenttä 6Suomen CupHIFK A - Maku/Baltika1-2 (1-0)
    11.03 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A/HIFK2 - Espa M20-1 (0-0)
    18.03 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - HPS B1-1 (1-0)
    24.03 21:00 (la)TaliHarjoitusotteluHIFK A - LPS A1-1 (1-0)
    25.03 13:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - Allianssi B5-1 (0-1)
    30.03 19:00 (pe)SakuHarjoitusotteluTallinn Kalev III - HIFK A1-3 (1-1)
    31.03 11:00 (la)LaagriHarjoitusotteluTallinn Kalev - HIFK B0-3 (0-2)
    01.04 10:00 (su)LaagriHarjoitusotteluFC Levadia - HIFK B0-1 (0-0)
    01.04 12:00 (su)LaagriHarjoitusotteluSaku Sporting - HIFK A0-7 (0-2)
    11.04 18:30 (ke)TaliHarjoitusotteluGnistan A - HIFK A1-4 (0-1)
    11.04 20:30 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - Honka B1D3-4 (-)
    19.04 18:00 (to)Brahe tnB2DHIFK B - KäPa B26-0 (1-0)
    20.04 18:15 (pe)EspoonlahtiB2DEPS/Pantterit - HIFK B3-2 (1-1)
    22.04 18:15 (su)Keski-Espoo tnA3DEBK - HIFK A22-0 (0-0)
    25.04 19:40 (ke)VäinämöinenA3DHIFK A2 - Kela1-1 (0-1)
    28.04 15:00 (la)Urpola tnA1DMP - HIFK A2-1 (1-1)
    02.05 19:00 (ke)RantakenttäB2DLoPa - HIFK B2-5 (0-3)
    05.05 19:30 (la)Tuusula UK tnA3DTuPS - HIFK A21-1 (0-0)
    12.05 18:30 (la)Brahe tnA1DHIFK A - LPS1-2 (1-0)
    13.05 14:30 (su)Bollis 6B2DHIFK B - EIF8-0 (4-0)
    17.05 15:15 (to)Brahe tnA1DHIFK A - HJK A0-3 (0-1)
    20.05 17:55 (su)Matinkylän uusi tnA3DHoogee - HIFK A21-1 (1-1)
    20.05 18:15 (su)Brahe tnA1DHIFK A - Kuusysi A5-2 (2-1)
    20.05 18:30 (su)Tali halliB2DHJK-j/val - HIFK B2-1 (0-1)
    26.05 13:00 (la)Tali halliA3DHIFK A2 - MU2-0 (0-0)
    27.05 13:00 (su)Tali halliB2DHIFK B - HPS1-0 (0-0)
    27.05 15:00 (su)Koivusaari tnA1DJäPS - HIFK A7-4 (5-2)
    03.06 18:00 (su)Kuoppanummi NB2DNuPS B - HIFK B5-1 (2-1)
    06.06 18:00 (ke)Keskuskenttä NA1DGrIFK A - HIFK A1-1 (0-0)
    10.06 12:00 (su)Brahe tnB2DHIFK B - KyIF5-1 (4-0)
    12.06 19:30 (ti)Siltamäki NA3DHIFK A2 - NuPS3-0 (0-0)
    16.06 11:30 (la)Tali N1A1DHIFK A - Honka A0-1 (0-0)
    16.06 16:15 (la)Bollis 6A3DHIFK A2 - Kasiysi/9310-0 (4-0)
    17.06 14:00 (su)Keski-Espoo tnB2DEBK - HIFK B0-6 (0-3)
    20.06 19:30 (ke)Tali N1A1DHIFK A - PKKU A1-2 (1-0)
    26.06 18:00 (ti)Siltamäki N1A1DPK-35 A - HIFK A3-2 (1-1)
    30.06 15:00 (la)Tapuli NA1DMPS - HIFK A1-1 (0-1)
    02.08 18:00 (to)Tali N2B2DHIFK B - PK K-U/23-1 (1-0)
    04.08 13:00 (la)Tali tnA2DGnistan A - HIFK A1-2 (1-1)

    Aika

    Paikka

    Sarja

    Ottelu

    Tulos

    16.01 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - EsPa III div.1-6 (0-3)
    23.01 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - HPS B2-2 (1-1)
    30.01 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - Gnistan A0-0 (0-0)
    06.02 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - MPS B3-0 (0-0)
    05.03 16:30 (la)Kalev StadiumHarjoitusotteluKalev U17 - HIFK B3-2 (1-0)
    05.03 18:00 (la)Kalev StadiumHarjoitusotteluSaue/Laagri IV div. - HIFK A3-5 (1-2)
    06.03 16:00 (su)TallinnHarjoitusotteluLevadia 3 - HIFK B2-1 (0-1)
    13.03 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - HJK-j2-0 (1-0)
    20.03 13:00 (su)Tapiola tnHarjoitusotteluHonka Boca - HIFK B1-2 (0-1)
    20.03 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - PK-35 A22-1 (1-1)
    27.03 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - LPS A0-1 (0-0)
    30.03 19:00 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK B - FC Viikingit B12-0 (0-0)
    03.04 13:00 (su)Pallokenttä 6HarjoitusotteluHPS B - HIFK B1-3 (0-2)
    03.04 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - GrIFK A1-1 (1-0)
    10.04 19:00 (su)SaharaHarjoitusotteluHIFK A - Honka A0-4 (0-2)
    16.04 15:00 (la)Grani tnB2DHonka/Premier Team - HIFK B3-1 (1-0)
    19.04 18:00 (ti)Pallokenttä 6B2DHIFK B - Gnistan B3-1 (1-1)
    20.04 20:20 (ke)SaharaA2DHIFK A - MPS A1-2 (1-0)
    27.04 20:30 (ke)SaharaB2DHIFK B - TiPS/B26-0 (5-0)
    29.04 18:00 (pe)Tapiolan HA2DHonka/Storm - HIFK A0-3 (0-3)
    07.05 17:30 (la)BraheA2DHIFK A - Kasiysi/9313-0 (-)
    08.05 13:30 (su)Tali halliB2DHIFK B - Kasiysi B2-1 (1-0)
    13.05 18:00 (pe)Sompion HA2DKP-75/93-94 - HIFK A0-0 (0-0)
    14.05 18:00 (la)Porvoo PKB2DFutura/sininen - HIFK B0-1 (0-1)
    22.05 13:30 (su)Pallokenttä 7B2DHIFK B - HJK-j/West sin8-0 (4-0)
    25.05 18:00 (ke)Siltamäki HA2DPonnistajat A - HIFK A3-0 (1-0)
    26.05 19:30 (to)Tapuli NB2DMPS B - HIFK B3-1 (2-1)
    01.06 19:30 (ke)Tali tnA2DHIFK A - EsPa A5-0 (2-0)
    02.06 15:00 (to)Tali N2B2DHIFK B - I-HK5-1 (2-0)
    11.06 12:20 (la)Laaksolahden tnB2DLePa - HIFK B4-0 (2-0)
    11.06 14:45 (la)VJS-VantaankoskiA2DVJS/A2 - HIFK A0-11 (0-1)
    18.06 16:15 (la)Tali tnA2DHIFK A - NJS A12-2 (4-1)
    21.07 19:30 (to)Kupittaa 9HarjoitusotteluTPS A - HIFK A2-1 (1-1)
    26.07 19:00 (ti)Keski-Espoo NHarjoitusotteluFC Espoo B2 - HIFK B1-1 (0-0)
    04.08 19:30 (to)Siltamäki N1B2DGnistan B - HIFK B4-1 (0-1)
    06.08 12:00 (la)Siltamäki N1A2DHPS A - HIFK A3-5 (2-1)
    11.08 19:30 (to)Tali tnB2DHIFK B - KäPa B0-1 (0-0)
    13.08 14:00 (la)Tali tnA2DHIFK A - Gnistan A4-3 (1-2)
    17.08 18:00 (ke)Siltamäki HA2DPonnistajat A - HIFK A2-1 (1-0)
    21.08 13:05 (su)Tuusulan UK nurmi 1B2DPK K-U/B2 - HIFK B1-1 (1-0)
    28.08 16:30 (su)Tali tnB2DHIFK B - FC Reipas/Haaste B4-3 (1-1)
    03.09 14:00 (la)Jalkaranta N1A2DFC Kuusysi A - HIFK A2-2 (1-2)
    04.09 13:30 (su)Pallokenttä 6B2DHJK-j/East sin B - HIFK B2-6 (1-2)
    11.09 12:00 (su)Tali tnB2DHIFK B - MPS B7-1 (2-1)
    13.09 20:05 (ti)Koivusaari tnA2DJäPS A - HIFK A2-4 (2-0)
    17.09 15:30 (la)Pitäj ä nm ä en tekonurmiB2DHPS B - HIFK B0-1 (0-1)
    24.09 16:00 (la)Kallio tnA2DToTe/Lokomotiv - HIFK A1-3 (0-2)
    25.09 12:00 (su)Tali tnB2DHIFK B - TiPS B0-2 (0-0)
    28.09 18:00 (ke)Tali tnA2DHIFK A - SAPA A8-2 (2-1)
    01.10 17:00 (la)Riihimäen keskushiekkaB2DRiPS B - HIFK B1-4 (0-3)

    Aika

    Paikka

    Sarja

    Ottelu

    Tulos

    16.01 19:30 (la)Kauniainen tekonurmiHarjoitusotteluEsPa/A - HIFK/B1-4 (1-0)
    03.02 20:00 (ke)SaharaHarjoitusotteluHIFK/A - HIFK/21-1 (1-0)
    07.02 20:00 (su)Bollis 7HarjoitusotteluHIFK/B - PK-35/B21-3 (0-3)
    14.02 14:00 (su)NaantaliHarjoitusotteluTPS/B - HIFK/A3-1 (2-0)
    06.03 16:00 (la)Oulunkylä tekonurmiHarjoitusotteluGnistan/A - HIFK/A1-2 (1-2)
    07.03 20:00 (su)Bollis 7HarjoitusotteluHIFK/B - FC KooTeePee/B1-4 (1-2)
    13.03 20:00 (la)SaharaHarjoitusotteluHIFK/A - TPS/B2-1 (0-0)
    26.03 18:00 (pe)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluKuuse/Saue JK - HIFK/A2-1 (0-0)
    27.03 16:00 (la)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluLevadia U17 - HIFK/B0-1 (0-1)
    28.03 15:00 (su)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluKalev U16 - HIFK/B0-6 (0-3)
    28.03 17:00 (su)Laagri tekonurmiHarjoitusotteluKalev U19 - HIFK/A2-1 (2-1)
    21.04 18:00 (ke)Tali HiekkaA2HIFK/A - Honka/9210-0 (3-0)
    25.04 17:15 (su)Tapiolan tnB2Honka/Storm - HIFK/B0-7 (0-2)
    28.04 19:15 (ke)JakomäkiA2Kiffen - HIFK/A2-4 (0-4)
    04.05 18:15 (ti)RatapuistoB2NuPS - HIFK/B7-0 (3-0)
    05.05 19:30 (ke)Bollis 6A2HIFK/A - EIF4-0 (2-0)
    11.05 19:15 (ti)Matinkylän tnA2EsPa - HIFK/A1-5 (0-3)
    16.05 11:15 (su)Bollis 6B2HIFK/B - MPS5-1 (3-0)
    22.05 12:30 (la)Siltamäki HA2Ponnistajat - HIFK/A0-4 (0-1)
    23.05 16:30 (su)Pirkkola H1B2HPS - HIFK/B0-2 (0-2)
    26.05 19:30 (ke)Bollis 7A2HIFK/A - FC Espoo/Akatemia2-0 (0-0)
    30.05 12:45 (su)Bollis 6B2HIFK/B - TiPS/22-0 (1-0)
    01.06 19:00 (ti)Kuoppanummen NA2NuPS - HIFK/A0-2 (0-0)
    09.06 20:30 (ke)SaharaB2HIFK/B - HJK-j3-3 (0-2)
    12.06 13:30 (la)Tali HA2HIFK/A - ViTa13-0 (6-0)
    13.06 14:30 (su)Tali H1B2HIFK/B - LPS2-3 (1-2)
    19.06 12:50 (la)Tapiolan tnB2Honka/Thunders 94 - HIFK/B0-3 (0-1)
    20.06 15:10 (su)Espoonlahti tnA2EPS - HIFK/A3-1 (2-0)
    23.06 19:15 (ke)Tali N1A2HIFK/A - PK-35/26-0 (1-0)
    28.06 19:15 (ma)SaharaA2HPS - HIFK/A2-1 (2-0)
    30.06 19:15 (ke)Tali N1B2HIFK/B - FC Viikingit2-3 (1-2)
    08.07 11:00 (to)SaharaHarjoitusotteluHIFK/B - Craven College0-3 (0-0)
    10.07 21:02 (la)SaharaHarjoitusotteluHIFK/A - Craven College0-1 (0-0)
    12.07 11:45 (ma)Myllypuro 2Helsinki CupHIFK/B - HPS/943-0 (1-0)
    12.07 17:15 (ma)Myllypuro 1Helsinki CupFutstars 1 - HIFK/B0-4 (0-1)
    13.07 11:20 (ti)PirkkolaHelsinki CupHIFK/B - EBK0-2 (0-1)
    13.07 14:05 (ti)PirkkolaHelsinki CupLPS - HIFK/B4-1 (2-0)
    14.07 12:15 (ke)Tali N3Helsinki CupSariyer - HIFK/B0-3 (0-1)
    14.07 17:15 (ke)Tali N2Helsinki CupHIFK/B - Corsa1-3 (1-0)
    15.07 14:15 (to)PirkkolaHelsinki CupHonka B - HIFK/B3-0 (2-0)
    07.08 12:00 (la)Kumpula NA1HIFK/A - TiPS2-1 (1-0)
    10.08 19:00 (ti)KeskusnurmiA1GrIFK - HIFK/A1-0 (0-0)
    14.08 16:00 (la)Anttola NA1Mikkelin Pallo - HIFK/A3-0 (1-0)
    19.08 19:30 (to)Tali N1B2HIFK/B - NuPS2-3 (0-2)
    21.08 15:00 (la)Espoonlahti NA1Honka - HIFK/A1-0 (1-0)
    26.08 19:15 (to)Puistola NB2HIFK/B - Honka/Storm2-5 (0-1)
    28.08 17:00 (la)Kumpula NA1HIFK/A - PK-35/21-2 (1-1)
    02.09 19:30 (to)BraguB2HIFK/B - BK-460-1 (0-0)
    05.09 14:00 (su)SaviniemiA1MyPa - HIFK/A2-0 (1-0)
    08.09 20:30 (ke)SaharaB2HJK-j - HIFK/B1-5 (0-3)

    Aika

    Paikka

    Sarja

    Ottelu

    Tulos

    01.03 14:30 (su)Kauniaisten tekonurmiGrIFK talvisarjaHIFK95 - Sibbo Vargarna5-1 (-)
    15.03 10:30 (su)MerihakaSPL Helsinki -futsalHPS/Valkoinen - HIFK954-0 (-)
    05.04 15:30 (su)Kauniaisten tekonurmiGrIFK talvisarjaLePa - HIFK951-1 (1-1)
    18.04 12:30 (la)Matinkylä htEtelä Espoo CupPuiU - HIFK950-1 (0-1)
    18.04 14:10 (la)Matinkylä htEtelä Espoo CupKäPa - HIFK950-3 (0-1)
    18.04 17:10 (la)Matinkylä htEtelä Espoo CupHIFK95 - EPS Pantterit2-0 (2-0)
    19.04 08:30 (su)Matinkylä htEtelä Espoo CupPeKa punainen - HIFK951-2 (-)
    19.04 22:16 (su)Matinkylä htEtelä Espoo CupTKT - HIFK956-1 (-)
    19.04 22:17 (su)Matinkylä htEtelä Espoo CupTiPS Alfa - HIFK952-0 (1-0)
    20.04 17:00 (ma)SaharaHarjoitusotteluHIFK95 - GrIFK1-2 (0-1)
    28.04 18:00 (ti)Pirkkola H2SPL HelsinkiFC POHU/1 - HIFK951-2 (1-1)
    08.05 18:30 (pe)Pallokenttä 6SPL HelsinkiHIFK95 - SAPA4-0 (2-0)
    13.05 19:45 (ke)Pallokenttä 7SPL HelsinkiHIFK95 - HJK-j/East kelt12-3 (8-0)
    22.05 18:00 (pe)Tali H1SPL HelsinkiHJK-j/Kannelm ä ki - HIFK953-4 (1-3)
    27.05 19:45 (ke)Pallokenttä 7SPL HelsinkiHIFK95 - HJK-j/West sin0-1 (0-1)
    05.06 18:00 (pe)Siltamäki N1SPL HelsinkiKäpa/FC - P951-3 (0-0)
    10.06 18:00 (ke)Tali N3SPL HelsinkiHIFK95 - PETO2-3 (0-1)
    25.06 13:00 (to)VaasaWasa Football CupHIFK95 - FC Djursholm (SWE)1-4 (0-3)
    26.06 11:00 (pe)VaasaWasa Fotball CupTPK-FC - HIFK950-2 (0-1)
    26.06 16:00 (pe)VaasaWasa Football CupDasaev FA (RUS) - HIFK955-6 (1-1)
    27.06 10:00 (la)VaasaWasa Football CupUlvila - HIFK952-1 (2-0)
    27.06 16:00 (la)VaasaWasa Football CupHIFK95 - KuMu-APV4-1 (1-1)
    28.06 10:00 (su)VaasaWasa Football CupHIFK95 - Kraft/NFF0-1 (0-0)
    06.07 13:20 (ma)Siltamäki 2Helsinki CupTikka - HIFK955-2 (3-1)
    06.07 17:50 (ma)Siltamäki 2Helsinki CupHIFK95 - HJK-j/East keltainen3-0 (0-0)
    07.07 11:00 (ti)Käpylä 2Helsinki CupJFC Riga (LV) - HIFK952-0 (0-0)
    07.07 16:20 (ti)KumpulaHelsinki CupHIFK95 - Kasiysi/Santos0-2 (0-2)
    08.07 13:40 (ke)KumpulaHelsinki CupHIFK95 - FC Viikingit/punainen1-2 (0-2)
    08.07 17:45 (ke)Käpylä 2Helsinki CupPuiU - HIFK952-0 (2-0)
    09.07 12:35 (to)Ala-MalmiHelsinki CupHIFK95 - TiPS/Jalapeno13-0 (9-0)
    19.08 17:45 (ke)Tali N3SPL Helsinki/C14/ 1HIFK95 - Atlantis FC1-5 (1-1)
    27.08 19:45 (to)Pallokentt ä 7SPL Helsinki/C14/ 1HIFK95 - HPS2-2 (0-1)
    01.09 18:30 (ti)Oulunkylä HSPL Helsinki/C14/ 1PuiU/Valkoinen - HIFK950-5 (0-2)
    04.09 18:00 (pe)Myllypuro tnSPL Helsinki/C14/ 1PK-35/961 - HIFK959-2 (4-0)
    09.09 18:30 (ke)Pallokenttä 7SPL Helsinki/C14/ 1HIFK95 - KäPa/AC1-4 (1-2)
    16.09 18:00 (ke)Vuosaari tekonurmiSPL Helsinki/C14/ 1FC Viikingit/Valkoinen - HIFK954-7 (2-4)
    26.09 14:00 (la)Vuosaari HViikingit-turnausHIFK95 - KäPa/AC0-1 (-)
    26.09 15:40 (la)Vuosaari HViikingit-turnausHJK-j/West-95 - HIFK950-3 (-)
    26.09 18:10 (la)Vuosaari HViikingit-turnausHIFK95 - KYIF/954-1 (-)
    27.09 10:40 (su)Vuosaari tnViikingit-turnausViikingit/valkoinen - HIFK952-0 (0-0)
    27.09 14:00 (su)Vuosaari tnViikingit-turnausHJK-j/East Valkoinen - HIFK953-2 (1-1)
    24.10 09:45 (la)PallokenttäValtti-turnausHIFK95 - Mikkelin Kissat2-0 (1-0)
    24.10 11:15 (la)PallokenttäValtti-turnausKaPy - HIFK951-3 (0-0)
    24.10 16:00 (la)PallokenttäValtti-turnausValtti - HIFK956-1 (2-1)
    25.10 09:45 (su)PallokenttäValtti-turnausHIFK95 - Honka Boca Juniors2-2 (0-1)
    25.10 15:45 (su)PallokenttäValtti-turnausHIFK95 - Haminan Pallo-Kissat2-2 (2-1)
    08.11 15:30 (su)Pallokentt ä 6talvisarjaHIFK95 - FC Viikingit/Valkoinen1-5 (-)
    15.11 17:00 (su)TalitalvisarjaHIFK95 - PuiU3-0 (1-0)
    06.12 16:00 (su)Tuusulan tnPallokerho Keski-Uusimaa-j - HIFK954-3 (3-2)
    20.12 17:00 (su)TaliHIFK95 - KäPa/AC2-2 (0-2)