Tervetuloa HIFK P17-joukkueen kotisivulle!

HIFK P17-joukkueen avoimet harjoitukset, 01- ja 02-syntyneille jatkuvat.

Harjoitukset järjestetään seuraavasti:

tiistai 7.11, 18.45-20.30, Väinämöinen

torstai 9.11, 18.45-20.30, Väinämöinen

perjantai 10.11, 16.45-18.00, Väinämöinen

tiistai 14.11, 18.45-20.30, Väinämöinen

torstai 16.11, 18.45-20.30, Väinämöinen

perjantai 17.11, 16.45-18.00, Väinämöinen

Tarjoamme tavoitteellisille pelaajille uuden mahdollisuuden, ja hyvän pelaajapolun, edetä jalkapalloilijan urallaan.

Seuran pelaajakehitysstrategiassa P17-joukkue on ensimmäinen askel kehitettäessä motivoituneita yksilöitä tavoitteena kilpajalkapallo.

HIFK:lla on tarjota selkeä pelaajakehityspolku P20-joukkueen (SM-pronssia 2017) kautta, joko HIFK/2-joukkueeseen (2018 Kakkonen), tai HIFK/3-joukkueeseen (2018 Kolmonen), ja aina seuran Edustukseen asti.

HIFK P17- joukkueen tavoitteena on valmistaa pelaajia kokonaisvaltaisesti ja pitkäjänteisesti, jotta pelaajat omaisivat valmiudet siirtyä eteenpäin P20-joukkueeseen ja myöhemmin aikuisten sarjoihin. Joukkueen kehittäminen on kuitenkin etusijalla, mikä ei ole mitenkään ristiriidassa yksilön kehittämistavoitteen kanssa. Pelaajistamme on vuosittain 1-3 noussut P20 SM-sarjan ryhmäämme, ja 1-2 HIFK/2, sekä 1-4 pelaajaa HIFK/3 ryhmiimme.

Mikäli olet 01- tai 02- syntynyt pelaaja, ja pyrit päämäärätietoisesti kehittymään, päästäksesi eteenpäin pelaajana, ole yhteydessä ja tule rohkeasti kokeilemaan!

Soita tai tekstaa ennen kuin tulet, ja kerro itsestäsi seuraavasti:
– nimi
– syntymävuosi
– pelipaikka
– edellinen seura/seurat
– tavoitteet jalkapalloilijana

Ystävällisin terveisin

Mikael Airava
vastuuvalmentaja P17
+ 358 400 817 265

Otto Jahn
valmentaja

Niklas Ekman
valmentaja

Leandro Decat
maalivahtivalmentaja

Tor Kankkonen
Joukkueenjohtaja

 

Pelaajat

Valmentajat ja joukkueenjohto

1.Peter Blomqvist
16. Einar Zilliacus
32. Eemil Kylmä
18. Samuli Hartikainen
19. William Fagerudd
24. Walter Taivassalo
26. Yusufa Sidibeh
28. Freddi Eriksen
33. Viktor Österberg
35. Stefan Trapani
30. Emil Pettersson
42. Daniel Ordell
60. Kristoffer Sköld
61. Isak Träskman

Päävalmentaja
Mikael Airava
0400-817265
UEFA B-lisenssi

Valmentajat
Niklas Ekman ja Otto Jahn

Maalivahtivalmentaja
Leandro Decat

Joukkueenjohtaja
Tor Kankkonen
050-4839987

Sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@hifkfotboll.fi.

Ottelut

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

26.01 09:00 (su)EspoonlahtiEPS/United - HIFK/White0-3 (0-2)
09.02 13:30 (su)JokelaKujek CupSibbo Vargar/Blå - HIFK990-9 (0-5)
02.03 09:00 (su)JokelaKujekMU - HIFK992-3 (2-0)
02.03 17:00 (su)Kauniainen tnGrIFK B2 - HIFK/Red5-3 (1-2)
07.03 20:00 (pe)JokelaKujekHIFK99 - JäPS3-1 (2-1)
15.03 12:00 (la)JokelaKujekHIFK99 - Akilles/White4-3 (3-1)
17.03 20:00 (ma)JokelaKujekPPS - HIFK993-2 (2-1)
22.03 00:00 (la)JokelaKujekFC Kontu - HIFK995-2 (3-0)
11.04 18:00 (pe)Myllymäki, PorvooSV/Keltainen - HIFK990-2 (0-1)
11.04 20:00 (pe)MyllymäkiAkilles - HIFK992-2 (0-1)
13.04 09:20 (su)MyllymäkiFCFJ - HIFK991-2 (0-1)
13.04 17:40 (su)MyllymäkiHIFK99 - SUMU/Sisu- (-)
13.04 19:20 (su)MyllymäkiVJS Musta - HIFK99- (-)

Aika

Paikka

Sarja

Sarja

Tulos

26.01 15:10 (la)SöderkullaSV/Tornado - HIFK991-7 (0-4)
01.02 19:30 (pe)Kauniainen tnGrIFK - HIFK997-1 (3-0)
15.03 19:30 (pe)Kauniainen tnGrIFK - HIFK996-1 (1-1)
24.03 15:30 (su)SaharaHIFK/White - SV/Tornado1-2 (0-1)
18.04 18:40 (to)Talin halliC14/2MPS/Keltaiset - HIFK/Red4-2 (1-2)
21.04 15:30 (su)SaharaHIFK/White - PPJ1-2 (0-1)
25.04 18:00 (to)HerttoniemiC14/2FC Kontu/Valkoinen - HIFK/Red3-0 (0-0)
28.04 12:00 (su)Kallion tnC14/4SAPA/Valkoinen - HIFK/White2-1 (1-1)
02.05 18:00 (to)Pallokenttä 7C14/4HIFK/White - HJK-j West/Keltainen0-5 (0-3)
05.05 12:30 (su)PitäjänmäkiC14/2HIFK/Red - PK-351-5 (0-1)
12.05 14:00 (su)PitäjänmäkiC14/4PiTa - HIFK/White5-2 (1-1)
16.05 18:00 (to)Pirkkola H1C14/2HPS - HIFK/Red3-1 (1-1)
19.05 16:15 (su)PallomyllyC14/4Valtti/FB - HIFK/White9-5 (4-3)
23.05 19:30 (to)Tali tnC14/2HIFK/Red - MPS/Keltainen11-0 (4-0)
26.05 14:30 (su)Pallokenttä 7C14/2HIFK/Red - HJK-j West/Valkoinen1-6 (1-1)
30.05 18:00 (to)KaisaniemiC14/2HIFK/Red - FC Kontu/Valkoinen0-4 (0-2)
02.06 00:00 (su)PitäjänmäkiC14/4HIFK/White - SAPA/Valkoinen0-4 (0-2)
06.06 18:00 (to)Tapuli NC14/2PK-35 - HIFK/Red2-0 (0-0)
09.06 13:00 (su)Tali tnC14/4HJK-j West/Keltainen - HIFK/White5-0 (2-0)
13.06 18:00 (to)Pallokenttä 7C14/4HIFK/White - PiTa6-2 (2-0)
16.06 14:30 (su)Tali tnC14/2HJK-j West/Valkoinen - HIFK/Red2-0 (1-0)
18.06 18:00 (ti)Käpyl ä N1C14/4HIFK/White - Valtti/FB7-2 (-)
19.06 18:00 (ke)Tapuli NC14/2HIFK/Red - HPS6-1 (3-1)
08.07 12:00 (ma)Käpyl äHesa CupGrIFK - HIFK990-5 (0-2)
09.07 17:30 (ti)SiltamäkiHesa CupHIFK99 - Honka/Musta1-2 (1-0)
09.07 19:15 (ti)SiltamäkiHesa CupGnistan - HIFK990-5 (0-3)
10.07 15:45 (ke)KumpulaHesa CupHIFK99 - EPS/United6-1 (5-0)
10.07 19:30 (ke)KumpulaHesa CupSUMU/Sisu - HIFK991-2 (0-2)
11.07 13:00 (to)KumpulaHesa CupHIFK99 - Honka/Akatemia1-5 (0-2)
08.08 19:30 (to)Tali tnC14/3PiTa - HIFK/Red0-10 (0-4)
15.08 19:15 (to)Tali N2C14/3HIFK/Red - PPJ4-2 (2-1)
18.08 14:30 (su)Tali tnC14/4HJK-j West Raita - HIFK/White2-3 (2-0)
21.08 18:00 (ke)Myllypuro NC14/4Valtti/FB - HIFK/White0-0 (0-0)
22.08 19:15 (to)TaliC14/4HIFK/White - Puiu/FC0-3 (0-2)
25.08 14:30 (su)Pallokenttä 6C14/3HIFK/Red - HJK-j West Keltainen2-1 (2-1)
29.08 18:00 (to)Puistola NC14/3MPS - HIFK/Red1-8 (1-3)
03.09 18:00 (ti)Pirkkola H1C14/4SAPA/Vihreä - HIFK/White3-1 (1-0)
05.09 19:10 (to)VäinämöinenC14/3HIFK/Red - LPS2-3 (0-1)
07.09 16:30 (la)VäinämöinenC14/4HIFK/White - Valtti/FB12-0 (4-0)
11.09 19:30 (ke)HerttoniemiC14/3LPS - HIFK/Red0-4 (0-1)
12.09 19:30 (to)PirkkolaC14/4HPS - HIFK/White1-2 (0-1)
19.09 19:10 (to)VäinämöinenC14/4HIFK/White - HJK-j West Raita1-4 (0-1)
22.09 13:00 (su)Pallokenttä 7C14/3PPJ - HIFK/Red1-12 (1-6)
26.09 19:30 (to)Ala-Malmi HC14/4PuiU/FC - HIFK/White4-3 (3-1)
29.09 13:00 (su)Tali tnC14/3HJK-j West Keltainen - HIFK/Red1-1 (0-1)
03.10 18:00 (to)Tali tnC14/3HIFK/Red - MPS11-1 (4-0)
21.12 15:00 (la)Fair Pay OgeliSAPA - HIFK/Red2-3 (1-2)

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

08.01 15:30 (su)SaharaHIFK99 - FC Viikingit0-3 (0-2)
12.02 16:50 (su)SöderkullaSibbo Vargar -99 - HIFK991-5 (0-1)
01.04 15:30 (su)SaharaHIFK99 - PPJ4-0 (1-0)
24.04 17:30 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - K ä pa AC3-1 (2-0)
02.05 19:15 (ke)MarknadsplanD13Y1EIF - HIFK Red1-2 (1-0)
08.05 18:40 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - Honka/Musta0-3 (0-2)
15.05 19:50 (ti)Koskelantien tnD13Y1HJK-j West/Valkoinen - HIFK Red2-3 (0-1)
19.05 13:15 (la)Kauniainen tnD13Y1GrIFK/City - HIFK Red0-2 (0-2)
22.05 18:40 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - HPS1-0 (0-0)
28.05 19:30 (ma)Asemapellon PK 2D13Y1LoPa - HIFK Red3-1 (0-0)
05.06 19:50 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - HooGee/EsPa YJ11-0 (5-0)
11.06 20:15 (ma)Karakallion hiekkaD13Y1LePa/Edustus - HIFK Red4-0 (2-0)
14.08 18:40 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - EIF0-2 (0-2)
28.08 17:30 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - HJK-j West/Valkoinen1-2 (0-0)
04.09 19:50 (ti)Ala-Malmin hiekkaD13Y1HIFK/Red - GrIFK/City0-2 (0-1)
07.09 17:30 (pe)Koskelantien tnD13Y1MPS/Keltainen - HIFK Red0-5 (0-1)
11.09 18:40 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - Sibbo Vargarna/Tornado2-1 (1-1)
15.09 14:45 (la)Koskelantien tnD13Y1Käpa AC - HIFK Red5-0 (2-0)
20.09 18:00 (to)Karakallion hiekkaD13Y1Kasiysi - HIFK Red5-0 (2-0)
23.09 18:00 (su)Tapion kenttäD13Y1Honka -00 - HIFK Red3-2 (2-0)
25.09 18:40 (ti)Koskelantien tnD13Y1HIFK Red - LePa/Edustus3-1 (1-1)
02.11 19:30 (pe)Kauniainen tnGrIFK - HIFK993-3 (0-0)
25.11 15:30 (su)SaharaHIFK99 - PPJ6-2 (5-0)
15.12 14:00 (la)Fair Pay AreenaSaPa/Musta - HIFK993-1 (3-1)

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

22.01 17:00 (la)KäpyläTalvisarjaHIFK99 - MPS Voima 980-7 (0-3)
22.01 17:30 (la)KäpyläTalvisarjaFC Honka haaste - HIFK993-1 (-)
11.03 19:00 (pe)Fair Pay ArenaGnistan haaste - White2-8 (0-3)
12.03 17:30 (la)KäpyläTalvisarjaPeTo 98 - HIFK993-1 (2-0)
19.03 16:00 (la)Saku, EstoniaMartin Reini JK - HIFK995-0 (3-0)
20.03 13:00 (su)Saku, EstoniaFC Levadia - HIFK994-0 (0-0)
25.03 18:00 (pe)Fair Pay ArenaHIFK99 - Gnistan Kilpa5-5 (0-5)
27.03 19:30 (su)A-Link ArenaEPS - HIFK990-4 (0-1)
09.04 08:30 (la)VantaankoskiVJS99-turnausVJS - HIFK995-1 (3-1)
09.04 11:30 (la)VantaankoskiVJS99-turnausHIFK99 - Kasiysi1-6 (0-2)
09.04 16:50 (la)VantaankoskiVJS99-turnausValkeakosken HAKA - HIFK991-3 (1-1)
10.04 08:30 (su)VantaankoskiVJS99-turnausHIFK99 - KTP Kotka2-0 (1-0)
10.04 13:30 (su)VantaankoskiVJS99-turnausHIFK99 - TiPS0-4 (0-2)
17.04 11:30 (su)SolvallaHooGee - HIFK993-1 (2-1)
28.04 18:45 (to)Kannelmäki 1D12/3FC POHU/Haaste - HIFK White0-2 (0-1)
02.05 19:15 (ma)Kallio tn 3D12/3LPS - HIFK White0-7 (0-2)
05.05 18:00 (to)Kartano tn 2D12A/3PuiU/Pantterit - HIFK Red6-0 (3-0)
09.05 18:45 (ma)Kallio tn 2D12/3HIFK White - PPJ/Sininen1-7 (0-5)
12.05 20:20 (to)Kartano tn 1D12A/3HIFK Red - FC Kontu/valkoinen3-2 (2-1)
17.05 19:30 (ti)PukinmäkiD12/3Ponnistajat - HIFK White0-7 (0-4)
19.05 19:30 (to)KäpyläD12A/3FC POHU - HIFK Red1-4 (0-3)
26.05 18:00 (to)Herttoniemenranta 1D12/3HJK-j/Herttoniemenranta Sin - HIFK White1-2 (0-0)
26.05 20:20 (to)KäpyläD12A/3HIFK Red - Valtti/FCAC3-0 (1-0)
30.05 19:15 (ma)Kaisaniemi napD12/3HIFK White - Gnistan2-5 (1-1)
02.06 15:15 (to)Kartano tn 2D12A/3HIFK Red - HJK-j Malmi6-0 (1-0)
06.06 19:15 (ma)Koskelantie tnD12A/3HPS/Vihreä - HIFK Red1-3 (0-3)
13.06 18:00 (ma)Kallio tn 2D12/3PuiU/Puumat - HIFK White1-4 (0-2)
14.06 19:30 (ti)Herttoniemenranta 1D12/3PPJ/Eira - HIFK White7-2 (4-0)
16.06 19:15 (to)KäpyläD12A/3HIFK Red - KäPa/AC5-0 (1-0)
08.08 18:02 (ma)Kallio tn 1D12/3HIFK White - HJK-j/R-lahti0-7 (0-4)
10.08 12:08 (ke)VJS-VantaankoskiD12A/Y lohko 1VJS/1 Punainen - HIFK Red2-0 (1-0)
21.08 09:45 (su)Espoonlahti tn2D12A/Y lohko 1HooGee/Espa yht. - HIFK Red1-3 (1-1)
22.08 18:00 (ma)Kallio tn 1D12/3HIFK White - SAPA/Vihreä2-5 (0-4)
29.08 19:30 (ma)MaunulaD12/3HPS/Valkoinen - HIFK White1-3 (1-0)
31.08 18:00 (ke)Kartano tn 2D12A/Y lohko 1Valtti/FC - HIFK Red0-0 (0-0)
02.09 18:00 (pe)Pitäjänmäki tn 2D12/3FC POHU/Haaste - HIFK White3-5 (3-4)
07.09 19:30 (ke)Kallio tn 1D12/3HIFK White - FC Viikingit/haaste2-4 (-)
08.09 18:00 (to)Herttoniemenranta 1D12/3HJK-j/Herttoniemenranta Sin - HIFK White1-0 (1-0)
08.09 18:40 (to)Koskelantie tnD12A/Y lohko 1HIFK Red - EIF2-4 (0-1)
12.09 19:50 (ma)Koskelantie tnD12A/Y lohko 1HIFK Red - EPS4-0 (1-0)
18.09 18:00 (su)Asemapellon PK 1D12A/Y lohko 1LoPa - HIFK Red0-3 (0-0)
19.09 19:30 (ma)Lassila 2D12/3PiTa - HIFK White3-3 (3-1)
22.09 18:40 (to)Koskelantie tnD12A/Y lohko 1HIFK Red - NuPS2-1 (2-1)
26.09 18:30 (ma)ISS StadionD12A/Y lohko 1PPS Puumat - HIFK Red1-2 (1-1)
28.09 18:00 (ke)Kartano tn 2D12A/Y lohko 1HIFK Red - HJK-j Munkka1-2 (0-1)
03.10 18:00 (ma)Kallio tn 1D12/3HIFK White - LPS1-9 (1-4)

Aika

Paikka

Sarja

Ottelu

Tulos

17.04 12:45 (la)Leppävaaran UrheilupuistoLePa Cup 2010Red - Honka Fenix12-0 (6-0)
17.04 15:00 (la)Leppävaaran UrheilupuistoLePa Cup 2010Red - TiPS Kotkat2-0 (1-0)
17.04 16:30 (la)Leppävaaran UrheilupuistoLePa Cup 2010Red - LePa Musta8-0 (4-0)
18.04 09:00 (su)Leppävaaran UrheilupuistoLePa Cup 2010LePa - Red3-1 (1-1)
18.04 11:15 (su)Leppävaaran UrheilupuistoLePa Cup 2010EsPa Vihre ä t - Red1-3 (-)
18.04 13:30 (su)Leppävaaran UrheilupuistoLePa Cup 2010TiPS Kotkat - Red3-5 (2-3)
04.05 19:30 (ti)JätkäsaariHelsinki lohko 4White - KäPa/FC Valkoinen6-4 (-)
06.05 18:30 (to)OrimattilaUusimaa 9v9 lohko 1OPedot - Red0-2 (0-1)
11.05 18:45 (ti)JätkäsaariHelsinki lohko 4PPJ/Eira - White4-0 (1-0)
14.05 18:30 (pe)Ravirata, Riihim ä kiUusimaa 9v9 lohko 1RiNS 1 - Red2-3 (0-1)
18.05 18:55 (ti)Hiekkaharju hiekkaUusimaa 9v9 lohko 1TiPS Kotkat Mustat - Red1-3 (0-1)
25.05 18:15 (ti)Töölön pallokenttäHelsinki lohko 4White - PiTa/musta4-4 (2-2)
26.05 18:00 (ke)Suvelan HiekkaUusimaa 9v9 lohko 1EBK Dragons - Red3-1 (1-1)
31.05 18:00 (ma)Karakallion hiekkaUusimaa 9v9 lohko 1LePa Mustat - Red6-4 (4-2)
01.06 19:55 (ti)LassilaHelsinki lohko 4HJK-j/Feltbay sin - White1-4 (1-3)
08.06 18:45 (ti)VesalaHelsinki lohko 4Valtti/raidallinen - White3-5 (-)
09.06 18:00 (ke)TenalaUusimaa 9v9 lohko 1EIF Gr ö n - Red0-4 (0-4)
14.06 18:55 (ma)Laurinlahden kenttäUusimaa 9v9 lohko 1EPS Kikkailijat - Red1-5 (1-3)
15.06 19:55 (ti)LassilaHelsinki lohko 4PiTa/keltainen - White7-0 (1-0)
20.06 09:00 (su)YtternäsAlandia CupSibbo Vargarna Tornado - Red0-4 (0-2)
20.06 13:00 (su)YtternäsAlandia CupRed - HooGee Valkoinen4-0 (2-0)
21.06 09:00 (ma)YtternäsAlandia CupRed - EsPa1-0 (0-0)
21.06 12:00 (ma)YtternäsAlandia CupVaNL - Red0-1 (0-0)
21.06 16:00 (ma)YtternäsAlandia CupRed - EIF vit2-0 (1-0)
22.06 11:00 (ti)YtternäsAlandia CupRed - Kopse2-0 (0-0)
22.06 15:00 (ti)YtternäsAlandia CupJomala IK - Red0-2 (0-1)
22.06 19:00 (ti)YtternäsAlandia CupRed - GrIFK2-0 (2-0)
23.06 08:30 (ke)BackebergaAlandia CupRed - MuSa4-0 (2-0)
23.06 11:30 (ke)BackebergaAlandia CupTuPS A - Red3-1 (2-1)
12.07 10:30 (ma)Käpylä GHelsinki CupHIFK99 - EsPa TSalamat Mustat1-0 (0-0)
12.07 13:00 (ma)Käpylä GHelsinki CupKoiPS/ManU - HIFK990-2 (0-1)
13.07 11:47 (ti)Käpylä GHelsinki CupHIFK99 - HJK-j/Munkkiniemi0-1 (0-0)
13.07 12:35 (ti)Käpylä GHelsinki CupKeiKa/Pantterit - HIFK992-0 (-)
14.07 12:36 (ke)Käpylä GHelsinki CupValtti/Raidallinen - HIFK990-6 (0-3)
14.07 12:37 (ke)Käpylä GHelsinki CupHIFK99 - Kontu0-3 (-)
15.07 12:38 (to)Myllypuro 1Helsinki CupPohjois-Espoon Ponsi - HIFK991-9 (-)
10.08 10:17 (ti)LauttasaariSPL Helsinki P99 4PPJ/Laru - White1-6 (0-1)
17.08 10:20 (ti)Pallokenttä 6SPL Helsinki P99 4White - PiTa/Musta2-6 (-)
23.08 18:55 (ma)Laurinlahden kenttäUusimaa 9v9 lohko 1EPS Veivaajat - HIFK991-3 (0-1)
24.08 10:21 (ti)Pallokenttä 6SPL Helsinki P99 4White - Valtti/Raidallinen4-0 (3-0)
30.08 18:00 (ma)Haukilahden pallokenttäUusimaa 9v9 lohko 1HooGee Musta - HIFK990-3 (0-1)
31.08 10:25 (ti)SampsantieSPL Helsinki P99 4KäPa/FC Valkoinen - White1-5 (1-2)
05.09 19:00 (su)Asemapellon PK1Uusimaa 9v9 lohko 1LoPa Valkoinen - HIFK992-7 (2-1)
07.09 10:27 (ti)SampsantieSPL Helsinki P99 4White - SaPa/Musta7-2 (4-0)
08.09 18:00 (ke)Suvelan hiekkaUusimaa 9v9 lohko 1EBK Dragons - HIFK990-13 (0-6)
13.09 18:55 (ma)Karakallion hiekkaUusimaa 9v9 lohko 1LePa Mustat - HIFK990-1 (0-0)
17.09 10:29 (pe)Siltam ä kiSPL Helsinki P99 4MPS/Musta - White2-3 (1-2)
21.09 10:30 (ti)LassilaSPL Helsinki P99 4White - PPJ/Eira2-4 (1-2)
22.09 18:20 (ke)TenalaUusimaa 9v9 lohko 1EIF Gr ö n - HIFK990-1 (0-0)
27.09 18:45 (ma)RatapuistoUusimaa 9v9 lohko 1NuPS - HIFK990-2 (0-0)
23.10 18:30 (la)PihlajamäkiTalvisarjaFC Kontu 98 - HIFK991-1 (1-1)
23.10 19:30 (la)Pihlajam ä kiTalvisarjaHIFK99 - FC Futura 982-0 (0-0)
27.11 18:00 (la)KäpyläTalvisarjaHIFK99 - KP-75 980-2 (-)
27.11 19:00 (la)KäpyläTalvisarjaHIFK99 - HJK-j West 98 Sininen0-3 (-)
06.12 15:00 (ma)PihlajamäkiTalvisarjaHIFK99 - Gnistan 98 keltainen3-0 (-)
06.12 15:30 (ma)PihlajamäkiTalvisarjaHJK-j West 98 Raidat - HIFK991-6 (-)